• تلفن: ۹۸۳۱۳۶۶۲۸۱۹۹+
  • ایمیل: info@amiranholdingco.com

شروعی تازه آغازی قدرتمند

در پی فعالیت های برون مرزی همکاران و دوستان مجموعه و ارتباطات خوب مدیریت هلدینگ امیران و در راستای شناساندن فرهنگ کهن و والای ایرانی اقدام به برگزاری نمایشگاه های بین المللی هنری در دنیا نمود

همزمان مجموعه امیران بیلدینگ در راستای افزایش فروش و توان صنعت ساختمان ایران آغاز به ساماندهی و صادرات منظم صنایع و محصولات ساختمانی کرد.

طبق دستورالعمل مجموعه هلدینگ امیران مقرر شد درصدی از سود سالانه شرکت های تابعه صرف امور خیریه و توانمند سازی زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ایرانی گردد.

کسب تجربه رمز پیروزی

مجموعه امیران آرت با نام تجاری ihcgi (Iran General handicrafts information) ضمن شرکت منظم در گالری ها و نمایشگاه های بین المللی هنری افق های پیش رو و ضعف ها و قوت های بازار هنری ایران را رصد و با آسیب شناسی هنر و جامعه هنری ایران برنامه ریزی گسترده ای در این راستا انجام داد و در این خصوص طرح ها و برنامه ها را تک به تک به اطلاع هنرمندان و فرهیختگان ایران عزیز میرساند.

مجموعه ساختمانی امیران بیلدینگ به تلاش در جهت تنظیم و به روز رسانی بازار ساختمانی ایران ادامه میدهد.

خیریه مجموعه امیران اقدام به تهبه اقلام تحصیلی برای کودکان نیازمند در شروع سال تحصیلی کرد.

موفقیت های پیاپی

استقبال جامعه هنری بی سابقه و بدور از تصور اولیه بود ،لذا تیم مجموعه امیران آرت با رسالت و وظیفه بیشتری مواجه شده و با قدرت بیشتری در جهت رفع مشکلات جامعه هنری و رشد سریع و آسان هنرمندان به بازارهای جهانی برآمده و در این راستا طرحی خاص بر اساس توانمند سازی هنرمندان را طراحی و در این طرح به برند سازی و امکان معرفی هنرمندان و امکانات خاص دیگر توجه ویزه کرد.

مجموعه هلدینگ امیران در ادامه حمایت از صنایع دستی اقدام به طراحی و راه اندازی مجموعه امیران گالری با نام تجاری ( pars forte ) نمود.
این مجموعه فروشگاه اینترنتی محصولات هنری ایران بوده و با اتصال به درگاه های بانکی بینالمللی امکان خرید آنلاین هنر ایران را برای کلیه هنردوستان جهان فراهم نموده است.
آغاز به کار مجموعه مهاجرتی امیران جابز
این مجموعه نظر به وجود هزینه های گزاف و غیر واقعی مهاجرت ها اعم از تحصیلی و سرمایه گذاری و نیاز بازار به وجود یک مجموعه با تعرفه ها و قیمت هتی معقول و با هدف دسترسی استعداد های ایرانی به امکانات جهانی راه اندازی شد.